LM.C Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forumul care aduce LM.C in inimile romanilor
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Katy ~ <(^_^)>

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cerise au Chocolat
New fan
New fan



Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/01/2011

Katy ~ <(^_^)> Empty
MesajSubiect: Katy ~ <(^_^)>   Katy ~ <(^_^)> I_icon_minitimeDum Ian 09, 2011 8:59 pm

Hey ~ Aici e Katy... Deci ceva despre mine , am 14 anisori, si cam tot atat de ametita incat am fost in stare sa arunc pisica de la etaj, oricum a trait, inca isi mai misca coada . Ascult Lm.c pentrca pur si simplu imi place , lucru foarte greu de explicat, dar mie mi se pare ca sunt unici prin stilul lor, si in ultimul timp am auzit prea multe povesti cu gazetistii , in special cu Ruki , gen ,, azi noapte l-am visat pe Ruki...si ce sexy mai era " , desigur au fost continuari si mai exagerate . Scoala mea e speciala, inca nu am reusit sa stresez vreun profesor, mai ales ca la ore vorbesc mai mult eu . Abia astept sa va cunosc pe fiecare

iai
Sus In jos
George
New fan
New fan



Mesaje : 2
Data de inscriere : 06/02/2011

Katy ~ <(^_^)> Empty
MesajSubiect: Re: Katy ~ <(^_^)>   Katy ~ <(^_^)> I_icon_minitimeDum Feb 06, 2011 2:05 am

WELCOME!

Iti urez bun venit pe forum.
Sus In jos
 
Katy ~ <(^_^)>
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
LM.C Romania :: Our forum ♥ :: ♥Welcome♥-
Mergi direct la: